Anasayfa > Şehirler Arası Nakliyat > Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat ta binlerce firmanın arasında yükselmek için daima kaliteli ambalajlarla ve ev eşyaları için uygun araçlar kullanmaktayız.

Nakliyat sektörü oldukça hizmet isteyen bir iş olmakta bizim firmamız hizmet sektörün de oldukça kaliteli ambalajlarla ve profesyonel ekiplerle ve araçlarla siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermekteyiz. 

Firması kaliteli hizmet ile ev ve ofis eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya taşımakta ve eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri yapılarak kurulmasını sağlamaktadır.  Özerdem Nakliyat firmamız  Hizmetlerinde müşterisinin zamanına ve haklarına Saygı duymaktayız.

Şehirlerarası şehirci evden eve nakliyat hizmetinden mağdur kalmamak için hemen bizimle iletişme geçmelisiniz. Verdiği Hizmetin Tam Sorumluluğunu daima taşır. Taşıma müşterisiyle hızlı, devamlı Ve Sağlıklı ilişki Kurar.  Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda göndereceğiniz eşyaları tam saatinde istediğiz diğer eviniz gönderilmekteyiz.

Zaman ve eşyanızın kıymetini bilen siz değerli müşterilerimiz firmamız sizlere en uygun taşımacılık fiyatları ile yanı başınızda olmaya devam edecektir.  Kurumsal ve vizyon taşımacılığı için kullandığımız kamyonlar evden eve taşımacılığı için tasarlanmıştır.

Müşteri Destek

0 312 332 15 78

0 538 823 41 80

Ankara Yenimahalle Özevler Mahallesi 943 sok 23/A

Copyright 2019 - Özerdem Evden Eve Nakliyat