Anasayfa > Hizmetlerimiz > Asansörlü Taşımacılık Firması

Ankara Asansörlü nakliyat evden eve asansörlü taşımacılık 1996 kurulan Özerdem Asansörlü nakliyat yüksek katlara asansörlü taşımacılık önce firmamızın eksperimiz gelerek ev eşyalarınızı inceler ondan sora asansörün kurulacağı yere bakarak ve siz değerli müşterilerimize teklif sunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Firması işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır. Eşyalarınız paketlenir ve asansörün sepeti yanaşacağı balkona taşınarak asansör kuruduktan sonra taşıma işlemleri başlamaktadır asansörün sepetine konulan eşyalarınızı yere koymadan direk aracın içine konmaktadır aracın içindeki elemanımız eşyalarınız aracın içine istiflemektedir.

Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır.

Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır.

Özerdem Nakliyat Asansörlü Taşınma Hizmeti  Evden eve kendi imkânları ile taşınanlar  Evden eve eşya taşıma firmamız Mobilyalarınız montaj ve demontaj Beyaz eşyacılarınız sökmek ve demontaj işleri marangozumuz tarafından yapılmaktadır.   Asansörlerimiz evden eve 45 mt (15kat) yüksekliğe kadar hizmet vermekte ve kiralama bedeli saatlik, günlük, haftalık olarak ücretlendirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Firması Bazı Fotoğrafları

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)