Anasayfa > Hizmetlerimiz > Askılı Tekstil Taşıma

Özerdem nakliyat tekstil dünyası için yeni bir hizmet başlattı. Özerdem nakliyat askılı tekstil taşımacılık üzerinde yoğunlaşarak Askılı tekstil nakliyesi özen ve dikkat gerektiren bir iştir Ankara nakliyat işlemleri uzman elemanlarla Askılı tekstil taşımacılığında özel askılı ve tekstil kamyonlarımızla firmamız Ankara Özerdem Taşımcılık olarak özel yapım kendi bünyemizde ürettiğimiz Naylonlarla, elbise kar dolapları, özel kartonlarla ve ambalajlama malzemeleri ile askılı tekstil taşımacılığı yapmaktayız.

Özerdem Askılı tekstil taşımacılığında kullanılan ambalajlama malzemesi çok önemlidir. Sıradan malzemeler kullanıldığınız zaman eşyalarınız çok çabucak yıpranabilir, hasar verebilir.

Ankara evden eve askılı ve tekstil taşımacılığı sizlere güvenli itinalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kamyonlarımız sadece askılı ve tekstil taşımacılığı için tasarlanmıştır fakat farklı bir başka yük taşımacılığında kullanılmaz. Askılı tekstil taşımacılık işlemlerinizde sizin istediğiniz boyutlarda kamyonlarımız sizin isteğinize göre size anlaşılan taşıma günü ve saatinde adresine ulaştırılır. Artık içiniz rahat çünkü askılı tekstil taşımacılığında geniş kadrosuyla ve elemanlarımızla yanınızdayız.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda göndereceğiniz tekstil eşyaları tam saatinde istediğiz mekâna gönderilmekteyiz.  Zaman ve eşyanızın kıymetini bilen siz değerli müşterilerimiz firmamız sizlere en uygun taşımacılık fiyatları ile yanıbaşınızda olmaya devam edecektir.

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)