Anasayfa > Hizmetlerimiz > Dershane Ve Büro Taşımacılığı

Özerdem dershane taşımacılığı 1996 yılında yapılan dershane taşımacılığı  diğer nakliyat hizmetlerinden oldukça farklı ve özen gösterilebilecek bir iştir bunun için taşınma sırasında masa sandalye ve elektronik malzemeler özel ambalajlama malzemelerle  sarılarak zarar vermeden taşınma işlemleri gerçekleşir.   

Dershane nakliyat hizmetini şu ana kadar binlerce farklı dershaneye vermiş olduğumuz gibi Özerdem taşımacılık olan firmamız sizede hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Dershane taşımacılığı hizmetini Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine taşımacılığı yapan  firmamız şehir içi yapılacak dershanelere ekspertiz hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz dershaneler Uğur dershanesi Ankara Dershanesi Ankara Fen Dershanesi Bilim Dershanesi Çağ Dershanesi Kavaklı Dershanesi Mavi Martı Dershanesi Mat-Fen Dershanesi Nesibe Aydın Dershanesi Rekor Dershanesi Tunç Dershanesi Yöntem Dershanesi Özerdem evden eve nakliyat kaliteli ve güvenli bir hizmeti dershane taşımacılığında da vermektedir.

Dershane taşımacılığı itinalı ve titizlik isteyen bir iştir. Bu nedenle daha kaliteli taşımacılığı yapabilecek elemanlar ve daha güvenli araçlar güvene bilecek personeller yetiştirmektir.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180