Anasayfa > Hizmetlerimiz > Eşya Depolama Hizmeti

0538 823 41 80

Özerdem eşya depola evden eve nakliyat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Özerdem nakliyat 1996 yılında müşterilerimizin eşyalarını depolama hizmeti vermektedir. Ankara evden eve eşya depolama gün geçtikçe artan ev eşyalar depolama ihtiyaç karşılamak için kiralık depolarımız bulunmaktadır.

Depolarımız rutubetsiz tamamen ilaçlanarak ve eşyalarınız rutubet kapmamak için devamlı ilaçlarla korunmaktadır. Ankara evden eve eşya depolama hizmeti birçok alanında müşterimizin depolama hizmeti vermektedir. Akılı eşya depolama daha sağlığa uygunluk ve tertemiz bir şekilde eşyalarınız raflara konulmaktadır.

Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı depolarimiz içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. İster ofis ev eşyalarınız kurulum isterseniz de ev eşyalarınız kiralık depolarımızda muhafaza edebilmektedir. Özerde evden eve Eşyalarınızı depo içerisine giren eşyalarınız muhtelif malzemeleriniz depo başına sigorta ile sigortalanmaktadır.

Eşyalarınız nasıl depolanmaktadır ilk önce eşyalarınız montalama işlemleri yapılmaktadır ve ardından kolilenme işlemleri yapılmaktadır ve ardından raflara diziler her bir malzemenin yerler belirlenerek yerlerine konulmaktadır. 

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180