Anasayfa > Hizmetlerimiz > Ev Taşıyan Nakliyeci Firmalar

Özerdem evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, Özerdem taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz. Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir.  

Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonta edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Zaman Paradır.” sloganını bilerek hareket etmeniz ve planlamanızı ona göre yapmanız maliyetleri aşağı çekmenize yardım edecektir. Böylece nakliyat firması daha az zaman veya daha az işçi ihtiyacı dolayısı ile evden eve nakliyat fiyatında indirime gidecektir.

Siteye taşınma kuralları: Paketlemesini sizin yaptığınız eşyaları kolilerden siz çıkarın. Firmaya daha çok mobilya ve beyaz eşyaların kurulumlarını yaptırın. Ufak tefek işleri siz üstlenin. Zamanı iyi yönetmek ve maliyetleri düşürmek için yapılması gereken bir kaç öneriyi şöyle sıralayabiliriz. Evinizin önünde nakliyat kamyonu için bir park yeri hazırlayın ve buraya başka bir firmanın park etmesine izin vermeyin.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180