Anasayfa > Hizmetlerimiz > Ev ve Banka Taşımacılığı

Özerdem nakliyat firması banka taşımacılık işlemlerini şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat firmamız tarafında vizyon ve kurumsal taşımacılık banka hizmeti vermektedir. Banka taşımacılığı oldukça itinalı bir hizmet gerekmektedir. Firmamızın uzman personellerle bu konunun önemini ve bilincini taşımaktadır.

Sorunsuz bir banka taşımacılığı hizmeti vermek Özerdem banka taşımacılığı Ankara Özerdem Nakliyat sektörde 19 yıldan fazla olan tecrübesi ile vizyon kurumsal anlamda bir çok küçük veya büyük bankalarını taşıma işlemlerinde hizmet vermektedir. Özerdem banka taşımacılığı hizmeti verebilmek için özel interaktifli taşımacılığı çözümler üretmektedir. Kurumsal ve vizyon banka taşımacılığı için kulandigimiz kamyonlar banka taşımacılığı için tasarlanmıştır. 

Banka taşımacılığı eleman üyelerimizin tamamı alanında uzman bireylerden oluşmakta ve periyodik eğitim verilmektedir. Bu hizmetimizde dosya ve klasörlere özel çeşitli boy ve ebatlarda koliler kullanmaktayız. Bu koliler taşıma işlemi esnasında karışmaması için numaralandırıldıktan sonra ve araca düzenli bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleşir.

Banka taşımacılığında zamanın önemli olduğu kadar taşımacılığı bizim müşteri memnuniyeti de bizim için önemli bir aşamadır. Hizmet verdiğimiz bankalar Vakıf banksı ve Adabank Bank Asya Finans Bank buna bezer çoğu banklara hizmet verilmiştir Özerdem nakliyat her sektörde gösterdiği hizmeti banka taşımacılığında da göstermektedir.

Özerdem nakliyat banka taşımacılığı çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle banka taşımacılığı için eksper personelimiz gelerek ön incelemelerin yaparak banka ofisi incelemeleri bitikten sonra sözleşme yapılır. Eğer anlaşma gerçekleşirse Özerdem nakliyat banka taşıyacak araçlarımız göndermekteyiz.

Ev Ve Banka Taşımacılığı Bir Resim

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)