Anasayfa > Hizmetlerimiz > Hastane Taşımacılığı

Özerdem hastane taşımacılığı Tüm hastaneler sosyal anlamda her türlü en önemli kurumları arasında yer almaktadır. Özerdem nakliyat Hastanelerin, gerek toplumsal önemleri gerekse donanımları dolayısıyla nakliye hizmetinde en çok dikkat edilecek elektronik malzemeler taşıma esnasında hasarı minimum indirmektedir.  

Özerdem Hastane taşımacılık alanında faaliyet gösteren şirketimiz hastanelerin taşımacılığı esnasında hijyene çok önem vermektedir. Özerdem nakliyat hastanedeki malzemeleri yeni ve hijyenli ambalajlarla ve paketlemelerle taşınmaktayız ve hastanedeki tıbbi malzemeler korumak ve daha yüksek kaliteli hizmetlerle taşımaktayız.

Özerdem Gerek hastane de kullanılan tıbbi malzemelerin gerekse evden eve nakliyat eşyaların taşımacılığı sırasında hijyen önemle verir daha hijyen standartlarının sağlanması gerekmektedir. Özerdem Temizliğe önem vererek taşıması gerçekleşecek hastanelerde bazı standart şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Bu standartlar hastanenizde bulunan eşyalarınızın taşınma esnasında hiçbir dış unsura /çamura toza yağmura maruz kalmamasını sağlamak için kapalı kamyonlarla taşınması sağlanmaktadır. 

Özerdem nakliyat 19 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin il ve ilçelerine ve Dünyanın her yerinde taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren Özerdem Nakliyat olarak gerek kendi taşıma araçlarımız gerekse kullandığımız kendimize özel olarak ürettirdiğimiz paketleme malzemeleri ile tam olarak kurumsal taşımacılık hizmetini sağlamaktayız.  

Özerdem nakliyat uzman ekiplerle işini bilen elamanlarla taşınması sağlanmaktadır. Hastane cihazları taşımada sırasında ağırlık ile beraber cihazların hassasiyetini de göz önüne alındığında problem haline gelen nakliye hizmeti, hastane cihazları taşınmaları esnasında cihazlara zarar vermeden en profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180