Anasayfa > Hizmetlerimiz > Ofis-Büro Taşımacılığı

Pek çok sektör için olduğu gibi ofis büro taşımacılığı için de profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Özerdem Nakliyat, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve alt yapısını devamlı olarak güncellemektedir. Ofis ve büro taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir.

Sizlerin beklentilerini karşılamak için Özerdem Taşımacılık, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Özerdem Evden Eve Nakliyat firması olarak büro taşıma işlemlerini tüm detaylara dikkat ederek, siz müşterilerimize sunuyoruz.

Pek çok ilde verdiğimiz ofis ve büro taşımacılığı hizmetleri kapsamında ofiste kullandığınız elektronik cihazlar, eşyalar, malzemeler ve arşiviniz itina ile paketlenerek taşınmaya hazırlanmaktadır. Ofiste şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet taşıma günü hazır halde olur.

Taşıma günü arşiv; dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde monte ve demontesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar Özerdem Evden Eve Nakliyat tarafından hazır hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır.

Her konuda olduğu üzere Büro taşımacılığında da siz müşterilerimizin memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz. Profesyonel kadrolarla yapılması gereken, özenle  verilmesi gereken bir hizmettir. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı birebirinden pek de farkı olmayan fakat bazı hassasiyette olan hizmet göstermekteyiz. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180