Anasayfa > Hizmetlerimiz > Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Firma bünyesinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti şehir içi şehirler arasi taşimacılık hizmeti vermekteyiz. Parça eşyalarınızın belirli bir metreküp hacme sahip olması istenmektedir. Parça eşya taşıma hizmetlerimiz tüm şehir içi şehirler arasında devam etmektedir.

Bu sayede önce indirilecek olan eşyalar en öne yerleştirilir. Parça Eşya taşıma yöntemi ile eşyalarınızı ekonomik olarak şehirlerarası nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle küçük şehirlerimize ve kış aylarında tatil bölgelerimize seferlerimiz yaza oranla azalmaktadır.

Herhangi bir ev veya ofisin kısmi olarak az sayıda  eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata taşınan bir taşımacılık hizmetimizdir.

Ülkemizde az miktardaki eşyaların taşınması için hala herhangi bir çalışma bulunmazken, firmamız 2000 yılından beri tüm Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Eşyaların indirilme aşamalarını merak edenler için eşyalar düzenli bir şekilde ambalajlandıktan sonra indiriliş sırasına göre düzgün bir şekilde yerleştirilmektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarınız hangi ilimize giderse gitsin parça eşyalarınızın sevkiyatını profesyonel ekibimiz ile sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)