Anasayfa > Hizmetlerimiz > Piyano Çelik Kasa Taşımacılığı

Piyanolar ağır ve hassas olan müzik aletleridir. Piyano taşıma uzmanlık isteyen özel taşımacılık hizmetidir profesyonel piyano taşımacılığı özel piyano taşıyıcı ekibimiz ile kusursuz gerçekleştirmekteyiz. Kaliteden asla ve katiyen ödün vermeyiz, bizimle çalıştıktan sonra ne denli haklı olduğumuzu anlayacak ve memnun kalacaksınız.

Taşımasının birçok güçlükleri vardır. Ağırlığı ile beraber hassaslığında olunca farklı bir hizmet çıkartıyor. Konsol Piyano Nasıl Taşınır? Piyano taşıma küçük bir iş değildir piyano hacmi saf ağırlığı konsol piyano yaklaşık 70 kg ile 450 kg ağırlığa kuyruklu piyano yaklaşık 150 kg ile 520kg ağırlığa sahiptir,

Evden eve nakliyat yaparken de yapanlarınızı isteğinize uygun olarak taşırız.  Hem ağırlıkları hem de hassas gövdesi iç döküm mekanizmaları piyano taşınmayı güçleştirmektedir. Biz güvenli çalışırız, dürüst çalışırız, kaliteden ödün vermeyen prensiplerimiz mevcuttur. Özel olarak muhafaza altına alınır ve taşınır.

Şehir içi nakliyat yaparken yolda muhtemel kazalardan korunması için piyanoların donanımlı araçlara yüklenmesi gerekir. Kapalı araçlarda götürülmesi gereken piyanoları yerinden hareket ettirmek için özel araçlar kullanılır. Ankara’da en çok tercih edilen firmalardan birisi olma sebebimizde budur.

Piyanolarınız Araçlara Sağlam bir Şekilde Konulur ve ambalajlarında çıkarılarak yerine konulur. Şehir içi nakliyatın zorlu şartları altında yaptığımız bu uygulama ile piyanolarınızı hem şehir iç nakliyat hem de şehirlerarası nakliyatını güvenle yapmış olacaksınız.

 

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180