Anasayfa > Hizmetlerimiz > Profesyonel Kadrolu Hizmet

Özerdem Kadrolu ve uzman personel: yetiştirmek Sökme, ambalajlama, taşıma ve montaj işlemleri ve mobilya ve ambalajlama konularında sertifikalı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızda günlük personel kullanılmamaktadır.

Özerdem nakliyat firmamızda çalışan personeller ve logolu araçlarımız ve ambalajlama malzemeleri devamlı firmamızda çalışan ekiplerle ve her zaman araçlarımızda montaj ve demontaj işlemleri yapan marangozlu elemanımız bulunmaktadır.  

Fiyatlandırma ve sevkiyat zamanı da belirtilen metreküp hacmi üzerinden hesaplanmaktadır. Bu hizmet için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olmak üzere seferler organize edilir. Parça eşya taşıma sistemi ekonomik olmasına karşın zamanla ters orantılı bir hizmettir.

Evden eve Ofisten ofise her türlü nakliyat için bizi arayın. İki farklı kişinin eşyalarını birleştirerek taşımacılık alanında bütçenizi zorlamadan çok daha uygun fiyatlar ile yararlanma imkânı bulabilirsiniz.

Profesyonel eşya taşımacılığı kargo sistemine dâhil değildir. İlk olarak Ankara ve İzmir şubelerimiz arasında gerçekleşen parça eşya taşımacılık hizmeti, zamanla taleplerin yoğun olmasından dolayı tüm ülke geneline yayılmıştır.

Müşteri Destek

0 312 332 15 78

0 538 823 41 80

Ankara Yenimahalle Özevler Mahallesi 943 sok 23/A

Copyright 2019 - Özerdem Evden Eve Nakliyat