Anasayfa > Hizmetlerimiz > Sigortalı Garantili Taşıma

Ankara Öz erdem Nakliyat sigortalı taşmacılık Evden eve taşımacılık sıkıntısız problemsiz stressiz güvenli bir taşımacılık için eşyanızı sigortalı ile garanti altına almaktayız.Öz erdem Nakliyat sigortalı konusunda öncelikle müşterilerimizin nakliyat Güneş Sigortalı yaptırmaktadır. Bu sigorta poliçesiyle eşyalarınız bireysel olarak güvence altına alarak.

Fakat Güneş sigortasını yaptırmak Öz erdem Nakliyat öncelik müşterilerimizin eşyalarını güvence Atina alarak ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Öz erdem evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma hizmeti vererek Öz erdem Nakliyat güvencesiyle altına aldığımız ve hasarsız bir şekilde eşyalarınız yeni evine taşınır. Hizmet gereğince her türlü riski sıfıra indirmek için çalışmaktayız. Özerdem Nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre uzman incelemesi elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değe üstünden yapılır. On dokuz yıla yakın süredir ev ofis ve şirket taşımacılık yapmak firmamız bu güne kadar bir taşıma örneği göstermiştir  

Bizi tercih etiğiniz içi teşekkürler. Nakliye hizmetlerinde bu tarz durumlar ile karşılaşmamak adına yapılması gereken ilk ve en önemli şey kurumsal bir firmayı seçmek olacaktır.

Özerdem evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, Özerdem taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz. Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir.  

Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Özerdem evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma işlemleri Özerdem nakliyat güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır.

İhtiyatlılık gereği her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan cihan nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır.  Özerdem nakliyat ev eşyalarınızı Anadolu Sigorta kapsama sigortalamaktadır.

Nakliyat sigortaları kapsamında nakliyat esnasında taşınan emtianın uğrayacağı zararlara taşıyıcıların yüke karşı sorumluluklarına ayrıca ticari eşyalarınız nakliyat aracına yüklendiği anda sigortalamaktadır.  

Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre ekspertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üstünden yapılır. Yirmi yıla yakın süredir ev ofis ve şirket taşımacılığı yapan firmamız bu güne kadar sorunsuz bir taşıma örneği göstermiştir.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180