Anasayfa > Hizmetlerimiz > Toplamalı Paketlemeli Nakliyat

Geçmişte yaşadığımız taşınma tecrübelerimizi hatırladığımızda, aklımıza hep her şeyin birbirine karışmış görüntüsü Toplanması ve taşınması yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Nakliyatın başladığı noktadan, bittiği hedefe kadar en ince ayrıntılarla konusunda tecrübeli personelimiz ilgilenmektedir.   Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterimizin gösterdiği memnuniyettir. Nakliye hizmetlerinde bu tarz durumlar ile karşılaşmamak adına yapılması gereken ilk ve en önemli şey kurumsal bir firmayı seçmek olacaktır.

Özerdem evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, Özerdem taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz. Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir. 

Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Ankara Özerdem evden eve nakliyat daha çok üzerinde yoğunlaşmakta olduğumuz daha kaliteli bir ambalajlama ve paketleme hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmek ve eşyalarına hasar vermeden taşımak amaçlamaktayız. Pek çok sektör için olduğu gibi ofis büro taşımacılığı için de profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Özerdem Nakliyat, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve alt yapısını devamlı olarak güncellemektedir.

Paketleme işlemi nasıl gerçekleşir ilk önce daha kalite koliler ve daha kaliteli bantlar la ve kalite havali naylonlarla ambalajlamak ve paketlemektir işlemi gerçekleşir. Kolilere kırılacakları nasıl dizilir ilk önce gazetelere sararak ve eyer küçük havalı naylonlarla sarılarak kolilere konulur Paketleme, taşımanın en önemli aşamasıdır.

Toplamalı Paketlemeli Nakliyat Bazı Fotoğraflar

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180