Anasayfa > Hizmetlerimiz > Ucuz Nakliyat Fiyatı

Ucuz evden eve nakliyat fiyatları müşterilerimiz kullanıcılar tarafından sıkça aranan anahtar kelimeler arasında yer almaktadır bu konuda önemli bilgiler vermekte bizim için gereklilik olmuştur. Ev taşımasında ilk önce dikkate alınması gereken konularda taşıması yapılacak nakliyat fiyatlarıdır.

Verilen fiyatlar arasındaki daha kaliteli hizmet veren ve daha uygun fiyata taşınması yapacak firmalar bulmak oldukça sıkıntılıdır. Taşınma esnasında kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

Ucuz Nakliyat  Fiyati verme konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında müşterilerimize biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Müşterilerimize eşyalarınız nekadar olduğunu ve evinin kaç odalı olduğunu bizim için önemlidir öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 600 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyette almamanıza tercih etmenize istenmektedir.

Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.Özerdem nakliyat Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için (3+1 ve 4.kattan 3.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 80 TL civarındadır.

5 kişinin ortalama maliyeti 400 TL olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde minimum 90 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın sağlıklı olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 150 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve Nakliyat masrafı olarak ortalama 60 TL gider olacaktır.

Sadece buraya kadar 600 TL maliyet oluşmaktadır ki bu fiyata evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara taşıma yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları vatandaşlarımızın başına ne sıkıntılar açtığını ayrı bir sayfada inceleyeceğiz.

Sonuç olarak taşımanın sonunda müşterisini mutlu edebilen çok az sayıda firma bulunmaktadır ve bu firmaları sadece kurumsal kimliklerine bile bakarak çok rahat tespit edebilirsiniz.

Copyright 2019 - Ankara Özerdem Nakliyat|05388234180