Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Özerdem evden eve Nakliyat Şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat hizmet 1996 yılından bu yana hizmetlerini daha üst seviyeye çıkarmak için büyük bir çabayla bu güne gelmiştir.  Özerdem evden eve siz değerli müşterimize hizmet sunmak Özerdem evden eve ailesi olarak çok mutluk vermektedir. Ankara evden eve eşya depolama gün geçtikçe artan ev eşyalar depolama ihtiyaç karşılamak için kiralık depolarımız bulunmaktadır.

Depolarımız rutubetsiz tamamen ilaçlanarak ve eşyalarınız rutubet kapmamak için devamlı ilaçlarla korunmaktadır. Ankara evden eve eşya depolama hizmeti birçok alanında müşterimizin depolama hizmeti vermektedir.

Akılı eşya depolama daha sağlığa uygunluk ve tertemiz bir şekilde eşyalarınız raflara konulmaktadır. Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı depolarımız içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Özerdem Evden eve nakliyat konusunda alanında öncü olan firmalardan biri olan Özerdem Nakliyat, ilden ile nakliyat hizmeti ile de nakliye ihtiyaçlarınız için geniş kapsamlı çözümler üretip ve sunmaktadır.

Firmamız, gelişen teknoloji ayak uydurmak ve personelleri ve daha kaliteli malzemeler ile çağa ayak uydurmakta ve sürekli gelişen alt yapısı ile en daha kaliteli bir hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Özerdem Evden Eve nakliyat konusunda müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası ile her türlü taşımacılık alanında sorunsuz ve güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiren firmamız, farklı eşya ve malzeme türlerine göre uygun donanımlı araçları ve ilgili konularda uzmanlaşmış personeli ile hizmet vermektedir.

Özerdem Lojistik ve nakliyat sektöründe hizmetiyle ve kalitesiyle ile Türkiye’nin önde gelen firmaların arasında yer almak standartların üstünde olan firmamız bir marka haline gelmiştir.

Nakliyat ambalajlama ve depolama ve dağıtım konusunda gelişmiş ve yeniliklerin üretmek ve daima yükselmekte olan teknoloji takıp etmekte olan Özerdem nakliyat bunun için Vizyon tekniklerini kullanarak daima teknolojiyi üretmek ve kullanmaktayız.  

Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin misyondan faydalanmalarını sağlanmaktadır gereksinimlerine cevap verebilmek için beklentilerini gösterebilmek daima Özerdem misyonu mutlu kılmıştır. Sizlerinde aramızda görmek için Özerdem Evden Eve Nakliyat bir telefon kadar yakınızdayız.

Copyright 2020 - Özerdem Nakliyat(05388234180)